"Niekas tiek nepasitarnavo žmogui,niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi kaip knyga."

 

Justinas Marcinkevičius

  


 

 



Adresas:

,,Ąžuolo''  progimnazija

Kęstučio g.45

Prienai

LT59129

Telefonas: 831951118

PAGALBA TAU

Vaiku linija - http://www.vaikulinija.lt
Nacionalinis egzaminų centras - http://www.egzaminai.lt


INFORMACINĖS SVETAINĖS

Rubinaitis - http://rubinaitis.lnb.lt/
Skaitymo skatinimo programa - http://www.skaitymometai.lt/
Knygų kojos - https://www.facebook.com/knygukojos


PAIEŠKOS SVETAINĖS VAIKAMS

Aikids - http://www.askkids.com
Yahooligans - http://kids.yahoo.com
KidsClick Websearch - http://www.kidsclick.org
Kids Konnect - http://www.kidskonnect.com
Kinder - http://www.kinder.ru
Tofally Spies - http://www.tfou.fr
Utenos biblioteka - http://www.utena-on.lt
Stardoll - http://www.stardoll.com
Myscene - http://myscene.everythinggirl.com
BBC children - http://www.bbc.co.uk
PBS Kids Station - http://www.pbskids.org
Disneyland - http://www.disneylandparis.com
Boowa & Kwala - http://www.uptoten.com


ELEKTRONINIAI ŽURNALAI VAIKAMS

Bitutė - http://www.bitute.lt
Flintas - http://www.flintas.lt
Vaikams - http://www.vaikam.lt
Panelė - http://www.panele.lt
Eglutė - http://eglute.org
Tipu Tapu - http://www.tiputapu.lt


MYLIMI VAIKŲ HEROJAI

Garfield - http://www.garfield.com
Vinie Larson - http://winnie.lourson.free.fr
Barbie - http://barbie.everythinggirl.com
Peter Rabbit - http://www.peterrabbit.com
Haris poteris - http://www.harispoteris.lt
Carton Network - http://www.cartoonnetwork.com
Felix the cat - http://www.felixthecat.com
PBS Kids - http://pbskids.org/teletubbies/splat.html
Bratz - http://www.bratz.com
Disney - http://disney.go.com
Lion King http://www.lionking.org


SPORTAS

Si Kids - http://www.sikids.com
Krepšinis - http://www.krepsinis.net
Krepšinio naujienos - http://www.basketnews.lt
Futbolas - http://www.futbolas.lt
Europos futbolas - http://www.eurofootball.lt
Tenisas - http://www.tennis.lt
Sport for Kids - http://sportforkids.com.br
Regbis - http://www.kaunas.lt
Plaukimas - http://www.plaukimas.lt
F-1 -http://f-1.lt


GYVŪNIJOS PASAULYJE

Discovery TV - http://animal.discovery.com
Gyvūnai - http://gyvunai.penki.lt
Katės ir kačiukai - http://www1.freewebs.com
Katės ir šunys - http://www1.freewebs.com
Mylimi gyvūnai - http://www.animal.lt
Aquarium - http://www.aquarium.lt
Zolo - http://www.zolo.com
Akvariumas - http://www.akvariumas.net
Lietuvos zoologijos sodas http://www.zoosodas.lt
Žalieji turistai - http://www.zaliejituristai.lt
Lietuvos jūrų muziejus - http://www.muziejus.lt


ŽINIŲ KRAITELĖ

DSC Discovery - http://dsc.discovery.com
National Geographic Kids - http://kids.nationalgeographic.com
Kids Space - http://www.kids-space.org
Star Child - http://starchild.gsfc.nasa.gov
Nasa Kid's Club- http://www.nasa.gov/forkids
Eksperimentai - http://mokslasplius.lt
Klaidutis - http://www.klaidutis.lt
Hans Andersen - http://www.andersen.lt/


ENCIKLOPEDIJOS IR ŽODYNAI

Wikipedija - http://lt.wikipedia.org
Kompiuterinė enciklopedija - http://mkp.emokykla.lt
Astronomijos enciklopedijos žinynas - http://astronomija.lt
Žodynai - http://www.zodynai.org
Žodynai likit - http://www.likit.lt
Verčiu žodynas ir vertėjas - http://www.verciu.lt
Lietuvių kalbos žodynas - http://www.lkz.lt
Moku - http://moku.lt
Dabartinės lietuvių kalbos žodynas - http://www.lki.lt/dlkz
Žodynai - http://www.zodynai.org/knuorodos.html
Lietuviškas žodis - http://www.spaudos.lt
Gerbkite žodį - http://ualgiman.dtiltas.lt